Home
Wedstrijduitnodigingen
     

Uitslagen 20172016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 Tabel Uitsluitingen


Voor vergunninghouders : Zwemmers dienen zichzelf op te geven via mail ( aan sportsecretaris@zwim.be) als zij willen deelnemen aan een wedstrijd. De wedstrijdnummers zullen gekozen worden door de trainers . Indien een zwemmers niet deelneemt aan een wedstrijd waarvoor hij is ingeschreven dient de zwemmer het inschrijvingsgeld terug te betalen aan Z.W.I.M.

BJK Charleroi

20 - 22 /07/2018

   

Prijs Guy Coolen

03/06/2018 Bree

   

Memorial

21/05/2018 Genk

   
Beker Stad Hasselt 29/04/2018 Hasselt    
2 dag Limburg B Circuit 22/04/2018 Lommel    
5 dag Limburg Cup 15/04/2018 Bilzen    

Lange Afstanden

08/04/2018 Hasselt

   

Paasmeeting

02/04/2018 Genk

   
4 dag Limburg Cup 25/03/2018 Maasmechelen    
     
3 dag Limburg Cup 11/03/2018 Bree    
     

1 dag Limburg B Circuit 18/02/2018 Beringen

Uitslag

Hasan Erilmas ( P )
 
Elfi Schepers
   
Emely Coomans
   
Lander Vanotterdijk ( P )
 
Rune Lemmens
 
Jarle Braeken ( P )
   
Rutger Kerfs
   
 

Paco

17/02/2018 Beringen

Uitslag

   
     

VJK

10-11/02/2018 Antwerpen

VR

ZaVm

ZaNm

ZoVm

ZoNM

Julie Decloedt ( P L)
 
Amelie Vinken ( P L )
 
Lander Vanotterdijk ( P )
 
Roos Vanotterdijk ( JH D L P )
 
 
     

LimburgCup Dag 2 Genk 28/01/2018

Uitslag

Pieter Smits
 
Nicolas Stappaerts
 
Hasan Erilmas ( P )
 
Elfi Schepers
 
Rune Lemmens
 
Jarle Braeken ( P )
 
Ekim Sapaz
 
Mirthe Schepers
 
Keon Lynen ( P )
 
Bram Vaes
 
Thibault Linsingh
 
Lisa Smits
 
Ansel Konings ( P )
 
Thomas Smits
 
Zoë Vroonen
 
 
     

Flanders Swimming Cup Antwerpen 21/01/2018

Uitslag 200 C

Uitslag 200 w

 

Roos Vanotterdijk ( JH D L P )
 
 
     

LimburgCup Dag 1 Bree14/01/2018

Uitslag

Hasan Erilmaz ( P )
 
Elfi Schepers
 
Julie Decloedt (P)
 
Amelie Vinken ( P )
 
Lander Vanotterdijk ( P )
 
Jarle Braeken ( P )
 
Rutger Kerfs
 
Keon Lynen ( P )
 
Arnaud Janssen
 
Ansel Konings ( P )
 
Zoë Vroonen
 
 
     

 

Pieter Smits
   
Nicolas Stappaerts
   
Hasan Erilmas ( P )
   
Elfi Schepers
   
Emely Coomans
   
Julie Decloedt ( P L)
   
Amelie Vinken ( P L)
   
Louise Decloedt
   
Lander Vanotterdijk ( P )
   
Emile Vinken
   
Roos Vanotterdijk ( JH D L P )
   
Eline Spaey
   
Rune Lemmens ( P )
   
Jarle Braeken ( P )
   
Rutger Kerfs
   
Ekim
   
Mirthe Schepers ( P )
   
Keon Lynen ( P )
   
Bram Vaes
   
Thibault Linsingh
   
Lisa Smits
   
Sara Plessers
   
Arnaud Janssen
   
Ansel Konings ( P )
   
Sien Neyens
   
Thomas Smits
   
Zoë Vroonen
   
 
     

Zwemmers dienen om 13.15 aanwezig te zijn in het zwembad. ( Tenzij anders vermeld )